Powrót

Mapa Marek dla Małopolski

Fundacja Marka dla Polski wraz ze Stow. Komunikacji Marketingowej SAR oraz Małopolskim Związkiem Pracodawców Lewiatan złożyła projekt Mapa Marek dla Małopolski w ramach RPO, którego celem jest wsparcie firm w ekspansji na rynki zewnętrzne, a także ułatwienie nawiązywania kontaktów z partnerami zagranicznymi.

Nie

Autor: Administrator

02.02.2016

Przyłącz się
do nas

Fundacja Marka dla Polski ma charakter otwarty. Do projektu cały czas dołączają nowe przedsiębiorstwa, które chcą stać się częścią tego historycznego wydarzenia. Jeśli chcesz dołączyć do grupy Partnerów wystarczy, że wypełnisz odpowiedni formularz, a następnie otrzymasz więcej informacji na temat fundacji.

Przyłącz się do nas

Kontakt

Pole obowiązkowe Nieprawidłowy adres email
Pole obowiązkowe

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest fundacja Marka dla Polski, z siedzibą w Warszawie (00-732), przy ul. Czerskiej 8/10. Pana/Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu jednorazowego przesłania informacji o fundacji oraz w celu odpowiedzi na ewentualne pytania zawarte w formularzu. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.